Sváteční balíček

Dárek

Na velikonoční i vánoční období, nebo na Nový rok, či při příležitosti jiných svátků vřele doporučujeme tento balíček. Bude ozdobou Vašeho svátečního stolu. Je vhodný jako dárek pro rodinu, příbuzné, kamarády, kolegy, partnery - těch životních, ale i těch v podnikání. Proč právě tyto sirupy?

Ne žeby naše ostatní sirupy nechutnaly výborně, ale kvůli jedinečnej chuti a účinkem jsme do tohoto balíčku zařadili náš domácí sirup:

Třešeň - máta - třešně a máta příznivě ovlivňují stavbu kostí, působí protizánětlivě, čistí ledviny, posilují imunitní systém.

Aronie - je řazena za potravinu s vlastnostmi "SUPERPLODINY", pomáhá při detoxikaci organismu, pročišťuje játra a ledviny. Působí jako přírodní antidepresivum.

Borůvka - borůvky výborně chutnají, omlazují, dodávají energii.

Levandule - přispívá ke zmírnění podrážděnosti, nervozity a stresu. Odstraňuje poruchy spánku a migrény. Zklidňuje a uvolňuje žaludek a střeva, podporuje trávení, tvorbu žluči a vylučování.

Rakytník - působí proti virům a bakteriím.

Šipka - příznivě působí při posílení imunity díky vitamínu C, uklidňuje, zlepšuje náladu, zkvalitňuje spánek a snižuje bolest hlavy. Zlepšuje paměť a soustředění.

Použití: výborný na dochucovaní čaje (při cca 70 °), na ředění vodou (sodou) v poměru 1:12, na přípravu zákusků a míchaných nápojů nebo užívání po lžičkách. Doporučená max. denní dávka pro děti 10 -15 ml, dospělí 50 ml. Sirupy lze kombinovat dle chuti při dodržení doporučené celkové denní dávky.

Obsah balení: 6 x 0,5 l

Produkt je skladem. Dodání: 2-4 pracovní dny

726,00 Kč 774,00 Kč