Balíček pro rodinu

Pro rodinu

Komplexní balíček, kde si přijde na chuť každý člen rodiny. Ochuťte si čaj, minerálku, koláče ... připravte si vynikající limonády, alko či nealko drinky a nápoje plné klasických i nových chutí. Kromě vynikající chuti Vám bylinky v našich domácích sirupech přinášejí i tyto účinky:

Třešeň - máta - příznivě ovlivňují stavbu kostí, působí protizánětlivě, čistí ledviny, posilují imunitní systém a vytvářejí protinádorovou imunitu. Povzbuzují a zvyšují tělesnou kondici.

Heřmánek - velmi prospěšný a vhodný pro děti. Dodává pozitivní náladu a uvolňuje.

Třešeň - má příznivé účinky na stavbu kostí, působí protizánětlivě, čistí ledviny, posiluje imunitní systém, vytváří protirakovinovou imunitu. Má omlazující účinky a zkrášlují pleť.

Hrozno - Mateřídouška - působí preventivně při zánětech kloubů a detoxikačně. Pomáhá při potížích se spánkem, při stresu a depresi. Mat. Mateřídouška pozitivně ovlivňuje dýchací cesty při nachlazení a astmatu, zmírňuje křeče.

Použití: výborný na dochucovaní čaje (cca 70 °), na ředění vodou (sodou) v poměru 1:12, na přípravu zákusků a míchaných nápojů nebo užívání po lžičkách. Doporučená max. denní dávka pro děti 10 -15 ml, dospělí 50 ml. Sirupy lze v kombinovat při dodržení doporučené celkové denní dávky.

Obsah balení: 4 x 0,5 l

Produkt je skladem. Dodání: 2-4 pracovní dny.

499,00 Kč 516,00 Kč