V pohodě,, FIT "balíček

FIT

Sirupy z tohoto balíčku Vás nakopnou a udrží fit během náročných dní. Kromě vynikající chuti se můžete spolehnout i na tyto účinky:

Hrozno - Mateřídouška - hrozno působí preventivně při zánětech kloubů a detoxikačně. Spolu s mateřídouškou pomáhá při potížích se spánkem, při stresu a depresi, zmírňuje křeče.

Aronie - je řazena za potravinu s vlastnostmi ,, SUPERPLODINY ". Působí jako přírodní antidepresivum, podporuje paměť a koncentraci.

Třešeň - má příznivé účinky na stavbu kostí, působí protizánětlivě, čistí ledviny, posiluje imunitní systém. Má omlazující účinky a zkrášluje pleť.

Máta - má protizánětlivé a osvěžující účinky. Zmírňuje bolesti a podporuje imunitu. Povzbuzuje a zvyšuje tělesnou kondici.

Použití: výborný na dochucování čaje (cca 70 °), na ředění vodou (sodou) v poměru 1:12, na přípravu zákusků a míchaných nápojů nebo užívání po lžičkách. Doporučená max. denní dávka pro děti 10 -15 ml, dospělí 50 ml. Sirupy lze v kombinovat dle chuti při dodržení doporučené celkové denní dávky.

Obsah balení: 4 x 0,5 l

Produkt je skladem. Dodání: 2-4 pracovní dny.

499,00 Kč 516,00 Kč
Please select variants first