Balíček ,,antiVIRUS"

antiVIRUS

Pečlivě jsme vybrali a poskládali tento speciální antivirový balíček, jak vskutku exkluzivní chuťovku plnou antivirových účinků jako prevenci a vyšší obranyschopnost před viry, včetně koronaviru. Tento balíček obsahuje tyto naše domácí sirupy:

Mateřídouška - obsahuje více než 100 chemických látek. Pozitivně působí při nachlazení, chřipce a astmatu. Pomáhá při potížích s nervozitou, při stresu a depresi.

Arónie - tzv. královna antioxidantů, posiluje imunitu, působí jako přírodní antidepresivum. Ceněná je kvůli bohatému obsahu vitamínů, ale i bioflavonoidů, rutinu (pro pevné cévy), dále železa, jódu, fluoru, manganu a dalších mikroelementů, nezbytných pro pevné zdraví a vitalitu.

Echinacea - příznivě působí při aktivizaci umunitného systému, má protivirové a antibiotické účinky. Četné studie zjistily, že tato rostlina může pomoci vašemu imunitnímu systému v boji proti infekcím a virům, což vám může pomoci rychleji se zotavit z nemoci.

Jitrocel - má antibiotický a protizánětlivý účinek, posiluje imunitu. Jitrocel patří mezi zázračné byliny. Je pojmenován podle své schopnosti zacelovat rány - skoro Cel. Obsahuje velké množství látek, které mají schopnost zahubit bakterie.

Šipka - je jedním z přírodních "multivitaminů", příznivě působí při posílení imunity díky vitamínu C, uklidňuje, zlepšuje náladu a zkvalitňuje spánek.

Použití: výborný na dochucovaní čaje (cca 70 °), na ředění vodou (sodou) v poměru 1:12, na přípravu zákusků a míchaných nápojů nebo užívání po lžičkách. Doporučená max. denní dávka pro děti 10 -15 ml, dospělí 50 ml. Sirupy lze kombinovat dle chuti při dodržení doporučené celkové denní dávky.

Antivirové účinky lze očekávat při pravidelném denním užíváním (nepřekračovat doporučenou denní dávku) po době min. 7 dní.

Obsah balení: 5 x 0,5 l

Produkt je skladem. Dodání: 2-4 pracovní dny.

609,00 Kč 645,00 Kč